Dni pasívnych domov 2014

V dňoch 7. až 9. novembra 2014 bude prebiehať už jedenásty ročník medzinárodnej akcie s názvom "Dni pasívnych domov". V uvedenom termíne sprístupnia svoje domy pre verejnosť obyvatelia energeticky pasívnych domov po celej Európe. Vďaka Inštitútu pre energeticky pasívne domy (IEPD) a spoločnosti ForDom, s.r.o., dlohorčného aktívneho partnera IEPD, a v spoluráci so svojimi klientami, môžete navštíviť pasívne domy aj na Slovensku a Rakúsku. 

Pozývame všetkých záujemcov, ktorí chcú na vlastné oči vidieť stavbu energeticky pasívneho domu a ktorí si chcú overiť ako pasívny dom funguje. Pri návšteve referenčných domov môžete využiť možnosť získať informácie o bývaní v energeticky pasívnom dome priamo od majiteľov domu, projektantov či zástupcov realizoačných firiem.

 

"Preukázateľne lepšia kvalita vzduchu, komfortné vnútorné prostredie, trvalo nízke náklady na energie - to sú výhody pre majiteľa alebo investora. Tak je možné dosiahnúť neustále zhodnocovanie nehnuteľnosti. Ochrana životného prostredia je akoby mimovoľne zabezpečená súčasne. Vďaka pasívnemu domu je energia cenovo dostupná pre každého"

 

Prof. Wolfgang Feist, riaditeľ PHI Darmstad

Vyberte si z ponuky našich referenčných energeticky pasívnych domov a príďte sa presvedčiť o výhodách bývania v pasívnom dome. Na dosiahnutie požadovaných tepelno-technických parametrov našich domov používame kvalitné izolácie od nášho partnera spoločnosti ISOVER 
Zaregistrovať sa môžete na uvedených kontaktoch alebo na stránke  dpd.iepd.sk/vyhladavanie/
Tešíme sa na stretnutie s Vami. 

 Zoznam refernčných stavieb, ktoré môžete navštíviť: