Deň drevostavieb 2015

Spoločnosť ForDom, Vás srdečne pozýva na európsku akciu Deň drevostavieb 2015. Udalosť zastrešuje Asosiace dodavatelů montovaných domů a Zväz spracovateľov dreva SR. Spoločnosť ForDom pre Vás v dňoch 24.- 25. apríla 2015, otvára svoje realizované referenčné stavby.
Využite možnosť a presvedčte sa na vlastné oči, ako sa býva v drevostavbe. Pozývame všetkých záujemcov, najmä však tých, ktorí sa pre stavbu dreveného domu ešte len rozhodujú. Na Vaše otázky radi odpovedia investori, projektanti a naši obchodní zástupcovia.  Práve teraz máte jedinečnú možnosť získať komplexné a kompetentné informácie o konštrukcií, vlastnostiach a vlastnej technológií výstavby, drevených montovaných domov.
Každý účastník Dňa drevostavieb má možnosť získať projektovú dokumentáciu alebo architektonickú štúdiu úplne zadarmo, v prípade uzatvorenie zmluvy o dielo so spoločnosťou ForDom.
 
Vyberte si zo zoznamu našich referenčných stavieb a príďte sa presvedčiť o výhodách bývania v drevostave od ľudí, ktorí si svoj sen o krásnom a zdravom bývaní už splnili.

 
Tešíme sa na stretnutie s Vami.
 
Zoznam referenčných drevostavieb