10. výročie založenia spoločnosti ForDom

Na začiatku bol obyčajný sen troch študentov, ktorý prerástol do neobyčajných rozmerov.

O začiatkoch spoločnosti ForDom, ako aj o cieľoch do budúcna sa dozviete viac v tomto článku.


210 zrealizovaných stavieb, medzi nimi bol prvý slovenský unikát a to prvý nulový dom na Slovensku. O prvom nulovom dome si môžete prečítať viac v nasledovnom príspevku.


Nemenej zaujímavou realizáciou bol aj penzión v Rakúskych Alpách v Kaprune, ktorý sa vymykal bežným štandardom. Viac o unikátnom projekte v Kaprune nájdete na našej stránke.


Počas 10 rokov našej existencie sme sa snažili byť inovátormi vo svojom odbore. Aj vďaka tomu patrí spoločnosti ForDom popredné miesto na Slovenskom trhu. V súčasnosti v našej ponuke nájdete nejedno inovatívne riešenie. Veľkou zmenou prešli v poslednej dobe najmä konštrukcie obvodových stien. V našej ponuke môžete nájsť ešte ekologickejšie riešenie konštrukcie, založené na troch typoch materiálov a to drevo, slama a hlina. Okrem toho sme inovovali aj druh izolácie v obvodových stenách, kde sa v súčasnosti môžete stretnúť s drevovláknitou izoláciou.
Inovácie sa však netýkali len našich konštrukčných riešení. Ako sa naša spoločnosť rozrastala nastala potreba inovovať aj naše výrobné priestory. Aktuálne sa výroba presťahovala do novej haly v Lučenci.

 


Ani jeden z uvedených úspechov by sme však nedosiahli bez Vašej podpory. Ceníme si každého jedného z vás a ďakujme vám za vašu priazeň a podporu. Na trhu sme už 10 rokov a zažili sme úspešné i menej úspešné chvíle. Vážime si, že ste vždy stáli pri nás. Osobitne ďakujeme všetkým našim klientom, ktorí v nás verili a ktorým sme mohli na oplátku splniť sen o vlastnom, modernom a inovatívnom bývaní.  Samozrejme veľká vďaka patrí aj našim obchodným partnerom a zamestnancom bez, ktorých by sme nemohli byť jednou z najúspešnejších spoločností na Slovensku.  ĎAKUJEME!